UHAPŠEN MEŠTANIN SIRAKOVA: Preti mu i treća kazna za nasilje u porodici

Živoradu Stojkoviću (76) iz Sirakova kod Velikog Gradišta određen je pritvor do 30 dana, zbog sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici.

Njemu je pritvor određen na predlog osnovnog tužioca, što je sudija za prethodni postupak prihvatio, da ne bi uticao na svedoke i da ne bi ponovio krivično delo za koje se tereti.

Osumnjičeni se tereti da je 15. septembra, u svojoj porodičnoj kući u Sirakovu, vređeo i psovao unuku Jelenu (23) i suprugu Milenu (70) i pretio im da će ih pretući štapom. Živorad je do sada dva puta uslovno osuđen zbog istog krivičnog dela, 2014. i 2017. godine, I dok mu je tekla uslovna kazna počinio je isto krivično delo zbog kojeg je osuđen, što će se uzeti u obzir tokom suđenja koje će početi kada se završi istraga I podigne optužnica i kad ona postane pravosnažna.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker