UHAPŠEN DILER U PETROVCU NA MLAVI: Angažovao svoju devojku da za njega “rastura” drogu

Policija u Petrovcu na Mlavi uhapsila je M. B. (32) iz ovog mesta, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Hapšenje/Foto: MUP

On se sumnjiči da je, u prethodnom periodu, četiri puta prodao narkotike uživaocima sa područja Petrovca na Mlavi, kao i da je svojoj devojci (29) dao kesicu sa manjom količinom marihuane koju je ona, kada je ugledala policiju u gradskom parku, bacila.

M. B. je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Požarevcu.

Policija će, po nalogu tužilaštva, protiv devojke (29), kao i protiv trojice muškaraca i jedne žene koji su, kako se sumnja, kupili narkotike od M. B, podneti krivične prijave, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker