SLUČAJ PALMA POKRENUT: Tužilaštvo otvorilo predmet o pedofiliji u Jagodini

Više javno tužilaštvo u Jagodini formiralo je danas predmet povodom tvrdnji Marinike Tepić na jučerašnjoj konferenciji za medije, kao i zahteva, koji je danas podneo tužilaštu predsednik Skupštine opštine Jagodine i lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma, za utvrđivanje svih okolnosti u vezi sa navodima sa te konferencije.

Dragan Marković Palma i Ivica Dačić

Viši javni tužilac Radoslav Vučković precizirao je za Tanjug da je predmet danas formiran i da će se po njemu hitno postupati.

„Biće dat nalog policiji za prikupljanje svih potrebnih obaveštenja, nakon čega će biti odlučeno da li je eventualno izvršeno neko krivično delo”, rekao je Vučković.

Tepić je juče iznela tvrdnje na račun Markovića, ali i još nekih osoba, za podvođenje žena, maloletnica i pedofilije u Jagodini, prenosi Tanjug.

(Tpknews.com/Tanjug)

Jedan komentar

  1. Prikriće se to od bratije sa ,,koferčetom,, gde bi oni za nešto odgovarali, biće debata u glupštini srbistana a dežurni krivci su isti,….djilas, jeremić, obradović…..nikako arkano-šešeljski krimosi, oni su ,,patriote,, i sve tako od 90-tih do sada, a bojim se najgorem-uvek.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker