SUDAR SA DIVLJOM SVINJOM NA KOSTOLAČKOJ OBILAZNICI: Vozač teško povređen, auto se isprevrtao, motor izleteo iz haube (VIDEO)

Na obilaznici Kostolac-Požarevac sinoć je došlo do teške saobraćajne nesreće kada je automobil udario divlju svinju na putu. Vozač “škode superb” je zadobio prelom dva rebra, ali srećom njegovo stanje je stabilno.

Screenshot

Vozač „škode“ velikom brzinom naleteo je u mraku na ogromnu divlju svinju koja se našla na kolovozu. Masivna životinja nije uspela da pobegne, najverovatnije zaslepljena farovima. Sudar je bio strahovit.

Naime, auto je potpuno uništen iako nije reč o nekom manjem ili starom automobilu.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da 192.RS (@192_rs)

Motor je izleteo iz vozila. Auto se više puta prevrnuo nakon što je izleteo s puta. Aktivirali su se i svi vazdušni jastuci. Delovi su razbacani desetinama metara oko mesta nezgode, a vozač je u svesnom stanju prevezen u bolnicu, dok je životinja stradala.

(Tpknews.com/S.A.)

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker