ŠTA SE DESILO? Vučić najavio povlačenje sa političke scene? (VIDEO)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ga opozicija nikada neće pobediti na izborima i najavio da će se povući, ali nije precizirao kada.

Foto: Beta

Vučić je konferenciji za novinare u Predsedništvu rekao da će se on u jednom trenutku sigurno povući sa političke scene, ali da do tada čelnici opozicije – koje je nazvao “korumpiranima” – neće moći ni da mu se približe po izbornim rezultatima.

Takav stav obrazložio je tvrdnjom da narod u Srbiji “ceni marljivost, poštenje, posvećenost i patriotizam”.

“Neće me oni pobediti nikada, niti mogu, tako nesposobni i korumpirani ljudi, poput onih koji vode taj savez, kako se zove. Skloniću se ja pre nego što oni dođu u poziciju da mi se približe uopšte”, rekao je Vučić novinarima posle susreta sa decom iz tri osnovne škole iz Zubina Potoka i Zvečana.

On nije želeo da precizira kada će da dođe do njegovog povlačenja iz politike, da li posle parlamentarnih izbora sledeće godine ili u nekom drugom terminu, ali je istakao da će javnost o tome biti obaveštena “iz stranke kojoj pripada”.

Moj mandat predsednika Republike traje još dve i po godine, podsetio je Vučić.

(Tpknews.com/Fonet)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker