NOVA SNAGA: Osnovana nova grupa građana „Glas naroda“ i u opštini Žagubica

Nakon osnivanja grupe građana „GLAS NARODA“ u Velikom Gradištu i Golupcu, osnovana je i grupa građana „GLAS NARODA“ u opštini Žagubica.

Logo

Kako su naveli, grupa građana „GLAS NARODA“ u Žagubici osnovana je sa idejom da se priključi ostalim grupama građana „GLAS NARODA“ koje su se grupisale u opštinama Braničevskog okruga, i da zajedničkim snagama, zajedno, okupi najbolje, najpoštenije građane koji bi svojim znanjem, poštenjem i radom za opšte interese mogli da pomognu ravnomernom razvoju svih opština u Braničevskom okrugu.

– Mi nismo ni stranka ni partija. Mi smo grupa poštenih i dobronamernih ljudi koji žele brži razvoj kako grada tako i naših sela. Mi nismo grupa osnovana da rukovodi opštinom iz ličnih interesa. Okupljamo istomišnjenike koji nemaju ambicije da svoje sopstvene interese ostvaruju putem vlasti – , navode u saopštenju nezadovoljni odnosom političkih aktera prema opštini Žagubica i njenih građana.

Kako navode, oni su odgovorna grupa ljudi koja teži tome da bude savest opštine i da se domaćinski ophodi prema svemu za dobrobit svih građana.

– Naša ideja vodilja koja nas je navela da krenemo nezavisnim putem je stop politizaciji koja je zašla duboko u sve društvene pore, povećanje moći i prava građana i uvođenje odgovornosti lokalnih organa vlasti. Uključivanje u politički život nekompromitovanih, nekorumpiranih, stručnih i inventivnih ljudi, koji imaju izražen osećaj za opšte dobro – , saopštavaju iz grupe građana „Glas naroda“.

Oni pozivaju sve građane iz svih opština Braničevskog okruga da postanu deo ove organizacije koja je garant da nijedna opštine u Braničevskom okrugu neće više biti moneta za potkusurivanje političkih partija, već izraz želja i potreba građana koji najbolje znaju šta je potrebno da kako opština Žagubica, tako i ostale opštine u Braničevskom okrugu postanu uspešna sredina.

– Svi ste dobrodošli u Grupu građana „GLAS NARODA“ ukoliko delite sa nama iste vrednosti, ciljeve i ideje. Postoji samo jedan uslov, a to nije stranačka pripadnost, već da kandidati svojim imenom i prezimenom stoje iza svake svoje izgovorene reči i svakog svog postupka, ili obećanja datog biračima – .

Kako navode, oni su otvoreni za sve predloge i sugestije, a posla ima na pretek i ima mesta za sve koji žele da im se pridruže i rade u interesu građana.

Ukoliko imate pitanja grupu građana „GLAS NARODA“ možete da kontaktirate preko njihovog Fejsbuk naloga – https://www.facebook.com/glas.naroda.5661 ili na email adresu glasnaroda.zagubica@gmail.com

(Grupu građana „GLAS NARODA“ Žagubica)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker