SRBIN UHAPŠEN U ITALIJI ZBOG DROGE: Kokain skrivao iza sudopere i u kupatilu

Ilatijanska policija uhapsila je Srbina (61) u petak uveče u Milanu pošto je kod njega pronašla kokain koji je, kako se sumnja, nameravao da preproda. Ovo nije prvi put da je 61-godišnjak privođen zbog narkotika.

Agenti italijanske policija na području naselja Porta Romana, gde se nalazi kuća u kojoj je Srbin boravio, primetili su da je muškarac po izlasku iz kuće nešto sakrio iza sudopere u dvorištu. Izvadili su skriveni predmet i otkrili da je reč o kutiji sa tri pakovanja belog praha za koji je utvđeno da je kokain težak 31 gram, prenose italijanski mediji.

Odmah su pretresli njegovu kuću i u kupatilu pronašli preostalih pet kesica sa po tri i po grama kokaina skrivenih u krpama. U ormaru u spavaćoj sobi pronašli su i 340 evra za koje se sumnja da su stečeni prodajom narkotika.

Inače, isti muškarac zbog droge je hapšen i 2019. godine, a istraga o trgovini drogom u ovom kraju odvela je tamošnje policajce do njegove kuće.

(Tpknews.com/Blic)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker