UHAPŠEN POŽAREVLJANIN: Ukrao automobi, provalio u menjačnicu i dve prodavnice

Policija je uhapsila S.S. (27) iz Požarevca, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćeno korišćenje tuđeg vozila, teška krađa i teška krađa u pokušaju.

Sumnja se da je on 27. januara, u centru Požarevca, iskoristivši nepažnju šezdesetosmogodišnje žene, koja je u automobilu „fiat marea“ ostavila ključeve, startovao vozilo i odvezao se u nepoznatom pravcu. Takođe se sumnjiči i da je iz ovog automobila ukrao garderobu koju vlasnica prodaje. Policija je automobil pronašla i vratila vlasnici.

S.S. se sumnjiči i da je, od 14. do 21. februara, na teritoriji Požarevca provalio u menjačnicu, radnju za hemijsko čišćenje i dve prodavnice, odakle je ukrao manji iznos novca i garderobu. Policija je pronašla deo ukradenih predmeta i vratila vlasnicima.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker