SRBIN NAPRAVIO HAOS U ŠVAJCARSKOJ: Dečak (12) poreklom iz Srbije ukrao auto u Italiji, pa se slupao dva puta u Švajcarskoj

Švajcarska policija uhapsila je maloletnika (12) poreklom iz Srbije zbog sumnje da je ukrao „reno“, kojim je potom izazvao čak dva sudara u gradiću Balerna u oblasti Ticino!

Osim maloletnog Srbina, uhapšen je i njegov takođe maloletni saučesnik (15), poreklom iz Italije.

– Sumnja se da su dvojica tinejdžera najpre u severnom delu Italije ukrala automobil, kojim su potom prešli u Švajcarsku. Zatim su u gradu Balerna udarili jednog motociklistu. Od siline udarca motor je potpuno uništen, a vozač (37) je pukom srećom ostao nepovređen. Mladići nisu stali da pruže pomoć motociklisti, već su bez zaustavljanja nastavili da voze – prenose švajcarski mediji.

Prema navodima medija, ovo nije bio kraj ispadima dvojice maloletnih lopova.

– Posle samo desetak minuta oni su istim automobilom izazvali još jednu saobraćajku. Ovoga puta su se sudarili sa autom registarskih tablica iz Ticina za čijim volanom je bio muškarac (34). Posle sudara njih dvojica su izašli iz ukradenog „renoa“ i pešice se dali u beg, ali su ubrzo uhapšeni – pišu mediji.

TPKNEWS/Ticino news

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker