“Semaforko“ i “Kidaj od svoga brata“ na sceni Kulturnog centra u Velikom gradištu

U sredu, 12. aprila, na sceni Kulturnog centra „Vlastimir Pavlović Carevac“, glumci gradskog pozorišta „Teatar 91“ iz Aleksinca izvešće edukativnu predstavu za decu „Semaforko“, sa početkom u 18.00 časova, dok od 20.00 časova počinje predstava „Kidaj od svoga brata“, istog pozorišta

„Semaforko“

Sve što postoji – rodilo se.
Jednog prvog oktobra rodio se jedan Konstantin.
Jednog drugog prvog oktobra, kada se slavio sedmi rođendan dotičnog Konstantina, rodila se ova predstava. Šta će ona izroditi u dušama gledalaca – to je tajna. Velika tajna života.
Eto, zbog toga sam ja srećan.

„Kidaj od svoga brata“

Po motivima izvanrednih komada Reja Kunija, Dragana Bošković je napravila tekst duhovite komedije, koja je puna neočekivanih situacija, zabuna i preokreta. Publika od početka biva uvučena u aktuelne probleme savremenih tema, koji nizom komičnih obrta, pokazuju do čega dovodi pohlepa i želja za današnjim božanstvom – novcem. Ono što je najbitnije i što publika sigurno može očekivati, jeste sat i petnaest minuta kvalitetne zabave i zdravog smeha.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker