SEKS, DROGA, TUČE, MALOLETNICE…: Sve što treba da znate, a niste, o golubačkom SNS kartelu

Volim kad moram da pišem ponovo pouzdane informacije koje golubački SNS botovi brišu na svojoj mreži za informisanje. Ali istina je bolna. Nema veze, nije mi mrsko da ponovo napišem iste informacije od kojih hvata jeza. Niko neće ostati ravnodušan na činjenice i informacije koje će biti potkrepljene.

Foto: Ilustracija/Wallpapers

Kao što sam prvo pisao na FB stranici SNS botova iz Golupca “Bumerang.rs” iza koje stoji Ivan Rajčić likom i delom. Ovo je informacija iz SNS redova koji su me blokirali da se ne bi saznala istina o mačo švaleru u pokušaju, Marku Stojakoviću. Verni potrčko predsednika Bradonje koji mu je neizmerno veran, kao i svom omiljenom klubu Partizanu, želim da postavim pitanje zašto tako nije veran i svojoj ženi.

Unapred se izvinjavam njegovoj supruzi koja će ovom prilikom saznati neke stvari koje njen “verni i brižljivi” muž krije od nje. Pitajte “vernog i brižljivog” muža da vam objasni zašto se dopisuje sa slobodnim devojkama i udvara im se preko društvenih mreža? Mada iz pouzdanih izvora znam da se udvarao i maloletnim devojkama preko istih drustenih mreža…

Izgleda da mačo muškarčina pokušava da oponaša svog predsednika koga idealizuje, samo što to ne radi na pravi način jer se pohvalio pojedinim članovima sekte svojim postupcima. Ugovaraju se sastanci, ali postavlja se pitanje, da li su ti sastanci zbog svojih proizvoda koje prodaje, a to su med i čaj od suvog voća.

Marko, zašto nisi veran svojoj ženi kao što si verna pudlica Bradonje, a i svom voljenom klubu. Ako si pravi muškarac, predaj ženi telefon da vidi šta si sve pisao tim devojkama, ali Marko nemoj da brišeš porukice, jer ipak postoje skrinšotovi koji će lako da izađu na videlo.

P.S. upadi u DM su ti jako haotični i molim te nauči da pričaš sa ženama.

Što se tiče priča koliko je golubačka policija umešana u tokove golubačkog SNS kartela jeste ta da im je raspop Nebojša Mijović dozvolio da se slobodno baškare, a, zauzvrat da se on i njegov sin ne diraju uopšte.

Uroš Mijović je poznat po svojim problematičnim ispadima. Zbog svojih postupaka, on u nekim mestima ne sme da kroči. Sinčić mu ima težak problem sa narkoticima, zbog kojih, ako se malo zagledate u njega i ko ga poznaje ima tikove koji jasno pokazuju da se udara po nosu. Za tuču koja je bila pre par godina u Golupcu i kada su drugi preuzeli odgovornost za ta dela, on je sam učestvovao u toj tuči i tukao momke iz Beograda, gde su ga sklonili na kraju u stranu da mu se ime ne bi prozivalo i razvlačilo. Naravno, za to je njegov tatko raspop Nebojša bio obavešten.

Sa druge strane, većina članova golubačkog SNS kartela voli da se lupi po nosu ili da konzumiraju marihuanu da bi se opustili. Naravno, među njima je i Nikola Anđelković, zvali Kika. Zbog poznanstva i druženja sa načelnikom golubačke policije, nikada nije diran, niti privođen, ali se u golubačkoj opštini zna da preferira konzumaciju, zajedno sa alkoholom, psihoaktivnih supstanci.

O čemu više da pričamo kada nam takve osobe pričaju o poštenju i moralu. Što se tiče morala, morala sam…

Još jedan od SNS botova, Dragan Ilić, zvani Ćampur, zbog svog bavljenja prodajom duvana, morao je da se prikloni SNS-u, da ga ljudi iz policije, tj. načelnik ne juri. Iz pouzdanih izvora znam kada su ga poslednji put jurili, postavili mu sačekušu, da je uspeo da im pobegao i otišao je na golubačko groblje zvano “Žuti beg” do šteka jer je imao mušteriju za prodaju. Svako im se priklonio zbog svojih krimogenih delatnosti…

U godini 2017-2018 godine, fudbalski klub FK “Đerdap”, finansirao se tako što su tadašnji akteri na čelu tog kluba ugovarali nameštene utakmice, ali i to im je bilo malo, pa su se kladili na te iste utakmice u kladionici Meridian Bet. Poslednji rang u Srpskim ligama jeste bila liga gde je igrao FK “Đerdap” iz Golupca. Pogotovo kada su se igrale utakmice 3 za 3 i tačno su se igrali prelazi na tim utakmicama.

Na oči ljudi iz Golupca koje tada akteri iz pomenutog kluba nisu videli, kladili su se na utakmice koje su tada nameštali. Tada se znalo kako su se finansirali, ali narednih godina su se finansirali reketiranjem ljudi, koji su morali u prilog kluba uplatiti određenu cifru da bi dobili dozvole za gradnju objekata po golubačkoj opštini.

(Tpknews.com/M.M.)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker