OBJAVLJEN SNIMAK: Radoičić na Kopaoniku nokautirao bivšeg gradonačelnika Severne Mitrovice (VIDEO)

Kosovski mediji objavili su snimak na kom se navodno vidi kako kontroverzni srpski biznismen sa Kosova Milan Radoičić pesnicom brutalno udara nekadašnjeg gradonačelnika Severne Mitrovice Aleksandra Spirića, i obara ga na pod. Prema tamošnjim izvorima, taj incident se dogodio “pre izvesnog vremena” u hotelu “Grey” na Kopaoniku, čiji je Radoičić vlasnik.

Screenshot

U međuvremenu, RTK je kontaktirala Kosovsku policiju tražeći informaciju da li je Spirić pokrenuo postupak protiv Radoičića. Prema rečima Vetona Elšanija iz Kosovske policije, u ovoj instituciji nije podneta prijava.

Podsetimo, bivši potpredsednik Srpske liste i kontroverzni biznismen Radoičić preuzeo je odgovornost za organizaciju sukoba u Banjskoj 24. septembra prošle godine. Uhapšen je u Beogradu, ali je posle saslušanja u Višem sudu u Beogradu pušten da se brani sa slobode. Tada je Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo istragu. Ni četiri meseca kasnije ta istraga ništa nije otkrila.

Takođe, kontroverzni biznismen s KiM se nalazi pod sankcijama SAD i Velike Britanije.

(Tpknews.com/Mediji)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker