PROVALNIKA JURIO CEO KOMŠILUK I POLICIJSKI PAS: Srbin uhapšen u Nemačkoj pošto je pokušao da opljačka kuću

Srbin (30) uhapšen je nakon što je pokušao da opljačka kuću kod Dizeldorfa, a kako navode nemački mediji pokušaj provale dogodio se u subotu uveče.

Foto: Tanjug/AP

– Provalnik je prethodno pokušao da upadne u stambenu zgradu u kojoj nisu bili vlasnici kuće. Međutim, u tom njegovom pokušaju primetile su ga komšije koje su odmah reagovale. Komšije su obavestile policiju, ali su i oni krenuli za provalnikom. Ubrzo je stigla policija koja je dovela pse. Policijski služnbeni pas pronašao je begunca u jednoj od okolnih bašti – navodi nemački medij “presseportal”.

Prema njihovim navodima uhvaćeni provalnik je policiji dao lažne podatke.

– Proverom je utvrđeno da se lažno predstavio, kao i da ima više raspisanih poternica za slična krivična dela. Postojeće poternice mu je raspisao sud 18. februara 2024. i 30-godišnjak je potom odveden u pritvor – piše pomenuti portal.

(Tpknews.com/presseportal)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker