Požarevljani nastavili se šetnjom protiv „diktature!“

Požarevljani, koji su se organizovali putem društvenih mreža ,održali su svoj drugi protest „Stop diktaturi“.

Razlika od prethodnog je u tome što se drugi protest održao sat kasnije, sa početkom u 19 časova, zbog toga, kako kažu organizatori, što su to zahtevali mnogi građani koje žele da učestvoju u njemu, a prvi put nisu mogli zbog poslovne zauezotosti.

Okupljanje je bilo na starom mestu ispod bilborda sa Vučićevim prerdizbornim plakatom. Nakom okupljanja protestanti su formirali kolonu i krenuli u protesnu šetnju. Načelu kolone bili su mladi sa transparentima, a početak šetnje započeo je gromoglasnom bukom iz svih “raspoloživih oružja“.

I ovog puta uzvikivane su uobičajne parole. Učesnika u šetnji bilo je kao i dan ranije, njih par stotina. Šetnja se kretala uobičajnom trasom i završila, bez incidenata, na polaznom mestu. Potrestanti su poručili da se okupljaju i sutra na istom mestu u isto vrema, kako bi nastavili svoje proteste.

TPKNEWS/M.Veljković

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker