POŽAREVAC: SPO traži hitnu smenu direktora JKP “Vodovod i kanalizacija” Saše Valjarevića! (VIDEO)

Predsednik odbora SPO Požarevac Saša Mitrović zbog izveštaja o radu JKP “Vodovod i kanalizacija” koji nije usvojen na prethodnoj sednici skupštine Grada Požarevca i povodom havarije od pre par dana na nadzemnom potisnom cevovodu apeluje na hitnu smenu direktora JKP “Vodovod i kanalizacija” Požarevac.

screenshot-226

“Hteli smo da se osvrnemo i na problem pijaće vode koji jeste dugogodišnji problem grada Požarevca. Njegovo rešavanje je nešto što treba da bude najvažnije svakoj vlasti.

Još prošle godine smo tražili da dođe u samom vrhu JKP “Vodovod i kanalizacija”, međutim nismo naišli na odobrenje iste, od tadašnje gradske vlasti.

Ovoga puta apelujemo na gradsku vlast da do smene direktora dođe, i da se na njegovo mesto dovede neko stručan, koji će moći da pronađe rešenje za ovaj, možda najveći problem grada Požarevca“, izjavio je Predsednik odbora SPO Požarevac Saša Mitrović na konferenciji za novinare.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker