POŽAREVAC: Krivična prijava zbog nedozvoljene trgovine

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu podneli su krivičnu prijavu protiv dvadesetčetvorogodišnjeg meštanina Kruševca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena trgovina.

Sumnja se da je on, u periodu od 2016. godine do januara 2017. godine, bez ovlašćenja nadležnih organa za trgovinu, prethodno nabavljenu robu sekundarne sirovine prodao jednom od požerevačkih preduzeća. Na taj način pribavio je imovinsku korist od 10.480.240,00 dinara.

TPKNEWS/PU Požarevac

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker