OTVORENO PISMO: Građani Opštine Petrovac na Mlavi, traže hitnu smenu nesposobnog Opštinskog rukovodstva!

Grupa nezadovoljnih građana Opštine Petrovac na Mlavi poslalo je našoj redakciji otvoreno pismo petrovačkim opštinarima u ime svih građana Opštine Petrovac na Mlavi povodom ponovnih poplava u ovoj Opštini.

Foto: Centar Petrovca na Mlavi

U nastavku pročitajte tekst saopštenja u potpunosti:

“Utorak 04. jun 2019. godine biće upamćen po izlivanju reke Busur. Ozbiljno se moralo shvatiti mnogo ranije da se kompletno od izvora pa do ušća reguliše reka Busur, da ne dođe do izlivanja. Došlo je do izlivanja reke Busur, međutim rukovodstvo Opštine Petrovac na Mlavi trebalo je da odloži proslavu Dana opštine ali nije. I da malo se izlije voda iz korita reke to je znak da nema mestu za proslavu bilo kakve svečanosti. Nažalost, rukovodstvo Opštine Petrovac na Mlavi ponelo se neozbiljno na izlivanje vode iz korita reke, slavljem su pokazali da ih ne zanima odbrana javne i privatne imovine. U uređenim državama slaviti svečanost kada je ugrožena javna i privatna imovina, još neozbiljno nazivati to preventivno uvođenje vandredne situacije okidač je da se rukovodstvo Opštine Petrovac na Mlavi smeni i da se imenuje Prinudna uprava. Izlaz iz čestih neozbiljnih i neprimerenih ponašanja rukovodstva opštine je samo u smeni, kao i pokretanju svih vidova odgovornosti.” – piše u otvorenom pismu.

Grupa nezadovoljnih građana Opštine Petrovac na Mlavi

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker