NAJZAD LETO: Ovakav vikend ste dugo čekali!

U Srbiji će danas biti pretežno sunčano i toplo, samo će posle podne i uveče na jugu i jugozapadu, uz lokalni razvoj oblačnosti, ponegde biti kratkotrajnih pljuskova sa grmljavinom, prognoza je RHMZ-a.

Vetar će biti slab i umeren, u južnom Banatu povremeno jak, jugoistočni.

Najniža temperatura biće od 14 do 22, a najviša dnevna od 29 do 32 stepena.

I u Braničevskom okrugu će biti sunčano i toplo, uz slab i umeren jugoistočni vetar. Najniža temperatura biće 21, a najviša 32 stepena.

Prema prognozi vremena za narednih sedam dana, u Srbiji će biti pretežno sunčano i toplo uz retku pojavu poslepodnevnih pljuskova i grmljavina, uglavnom u planinskim predelima, a u ponedeljak uveče i na krajnjem severu.

(Tpknews.com/Tanjug)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker