„POŽAREVAC DANCE OPEN FEST”

U nedelju 27.11. od 09 do 21 čas održaće se treći po redu, „POŽAREVAC DANCE OPEN FEST” u Sportskom Centru Požarevac na kome će učestvovati oko 1000 takmičara iz naše zemlje.

pozarevac-dance-open-fest

Takmičiće se plesni i baletski klubovi i studiji iz Beograda, Čačka, Vršca, Zrenjanina, Kragujevca, Novog Sada, kao i jedan od najprestižnijih klubova ,,Dance Factory”. Iz Požarevca će se takmičiti baletski studio ,,Amadeus” i plesni klub,, Royal”. Takmičare će ocenjivati stručni žiri za balet, nastavnici iz Lujo Daviča škole, plesne sudije, a specijalni gost u suđenju za juniore i seniore biće Jose de la Cruz, koreograf i igrač sa Brodveja, iz Njujorka.

Sa ponosom najavljujemo da će Jose de la Cruz u ponedeljak 28.11. održati seminar za contemporary modern dance u baletskom studiju,, Amadeus” i na taj način doprineti inovacijiama u modernom plesu u našoj zemlji. Seminar će trajati tokom celog dana.

Informacije na telefon 060/5551579

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker