TPKNEWS: Poziv na bojkot TV Prve!

Pre mesec dana na jednom festivalu je skinuta sa repertoara predstava glumca Sergeja Trifunovića. Juče je zabranjeno emitovanje poslednje emisije Ivana Ivanovića.

Foto: Screenshot youtube

Nakon što je poslednje izdanje emisije Ivana Ivanovića objavljeno na YouTube, odozgo je stigla naredba da se video prijavi, što je Tv Prva i uradila, pa je u toku noći video blokiran. A danas je blokiran i video na vimeo.com.

Režim Aleksandra Vučića ne odustaje od ukidanja slobode govora. Samo ljudima koji ne misle svojom glavom zato što su se prodali za prljav novac ili nisu na intelektualnom nivou da sami shvate pojam diktature, nije jasno na koliko brutalan način je u Srbiji zavedena diktatura.

Kao podrška kolegi Ivanu Ivanoviću, i svim kolegama koji su proterani sa medija, od ukidanja Utiska nedelje 2015. do danas! Pozivamo građane na protest, večeras u 18 časova! Pozivamo na BOJKOT TV PRVE!

Večeras u 18 časova, isključite tv, i uključite mozak!

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker