Pismo zahvalnosti Kraljevskog fudbalskog kluba “Selta“ iz Viga Draganu Miliću predsedniku opštine Veliko Gradište

Povodom uspešno završene obuke u prvom fudbalskom kampu španskog Kraljevskog fudbalskog kluba “Selta“ iz Viga, održanom u Velikom Gradštu, a realizovanog u saradnji sa opštinom Veliko Gradište i Fudbalskim klubom “VGSK“, predsedniku opštine Veliko Gradište, Draganu Miliću, srdačnim pismom se obratio predsednik ovog prvoligaškog kluba, gospodin Karlos Mourinjo Atanes (Carlos Mouriño Atanes).

On je izrazio iskrenu zahvalnost na izuzetnom gostoprimstvu ukazanom predstavnicima Kluba Miloradu Ratkoviću, Diegu Garsiji i Markosu Alonsu za vreme održavanja kampa.

Takođe je istakao da ceni uloženo vreme i pažnju svih učesnika u ovom projektu koji su doprineli da se svi osećaju veoma prijatno, uz želje da započeta saradnja dostigne postavljene ciljeve čime bi se stvorile mogućnosti za planiranje novih aktivnosti.

Kamp su, od 6. do 11. februara, pohađali dečaci uzrasta do 15 godina nakon čega su im, na završnoj svečanosti, u prisustvu predstavnika organizatora, dodeljene diplome i sportska oprema.

Kamp je s velikim interesovanjem bio propraćen od strane domaćih i španskih medija.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker