JAGNJETINA, PRASETINA I RAKIJICA: Petrovački opštinari večeras dočekuju Novu godinu koju su platili parama iz budžeta

Lokalna samouprava u Petrovcu na Mlavi organizovala je doček nove godine za sve zaposlene u opštinskoj upravi novcem iz budžeta opštine, saznaje ‘”TPKNEWS” .

Restoran “Bazen Olimpic”

Svi zaposleni u opštinskoj upravi u Petrovcu na Mlavi na čelu sa lokalnim funkcionerima kako saznajemo novu godinu dočekaće večeras 6. decembra u restoranu ”Bazen Olimpic” u Leskovac, besplatno, zapravo o trošku građana Petrovca na Mlavi, sa početkom u 18:00 časova.

U kabinetu predsednika opštine Petrovca na Mlavi Duška Nedinića potvrđuju da će besplatnog dočeka biti, ali kako ističu o trošku ”sponzora” na pitanje kog sponzora ipak nisu imali odgovor.

Pored ove informacije građane opštine Petrovca na Mlavi koji žive na ivici egzistencije dodatno je šokiralo kada su zaposleni u lokalnoj samoupravi u Petrovcu na Mlavi početkom ove nedelje od opštinskog rukovodstva tražili po 5.000 dinara kako bi za besplatan doček kupili garderobu i obuću.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker