OTKAZAN PROTEST: Problem sa deponijom rešiće dogovorom

Protest koji je Dragan Đorđević (55) iz Požarevca najavio za 6. oktobar, jer mu je deponija stigla do voćnjaka, otkazan je, jer su gradske službe reagovale i počele sa rešavanjem problema.

Dragan Đorđević na deponiji pored svog voćnjaka

Đorđević je planirao da 6. oktobra ispred Gradske uprave donese kese sa smećem, jer već godinama ne može zbog deponije da koristi voćnjak kod Novog groblja i prodaje rod, pa je u velikom gubitku. “Gradske službe su krenule u rešavanje mog problema i nadam se da ćemo postići dogovor. Ja tražim isplatu odštete zbog izgubljene zarade od voćnjaka, a tražim i da grad otkupi moju parcelu od 32 ara, jer na njoj više ništa ne smem da gajim, pošto je zagađena otpadom”, kazao je Đorđević.

On se nada da će grad prihvatiti dogovor, jer su službe izrazile spremnost za nalaženje rešenja, kako bi se izbegao sudski postupak. Ukoliko ne bude postignut dogovor koji će odgovarati i jednoj i drugoj strani, Đorđević će održati protest ispred Gradske uprave, a onda podneti i tužbu. Međutim, on se nada da do toga neće doći i da će se sve rešiti mirno i van suda.

TPKNEWS / M.V

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker