TRAGEDIJA KOD VELIKOG CRNIĆA: Oliver se trkao sa komšijom, pa poginuo naočigled žene i dece

U sredu uveče, oko 19 i 45, na državnom putu Požarevac-Petrovac na Mlavi, kod sela Veliko Crniće došlo je do saobraćajne nesreće u kojoj je poginuo Oliver Đurić (33) iz Batuše kod Malog Crnića, dok je A.S. (24) iz istog sela zadobio lake povrede.

Foto: Facebook

Uzrok nesreće je prebrza vožnja i nepoštovanje saobraćajnih propisa. Prema nezvaničnim informacijama, do nesreće je došlo kada su se vozilo „mazda“, kojim je upravljao Oliver Đurić i vozilo „pasat“, kojim je upravljao A.S, sudarila na jednom uzvišenju, dok su se utrkivala. Od siline udara, oba vozila su se prevrnula.

Udes se dogodio pri povratku sa Srebrnog jezera sa proslave godišnjice braka. Oliverova trudna supruga i njihovo troje dece bili su u drugom autu i bili su očevici njegovog stradanja. A.S. je uhapšen zbog teškog dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja, za koje je zaprećena kazna od 1 do 8 godina zatvora.

A.S. je određeno zadržavanje od 48 časova i posle toga biće predat osnovnom tužiocu na saslušanje.

(Tpknews.com/M.V.)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker