HITNO HOSPITALIZOVAN: Od preteranog krkanja na Opštinskoj proslavi i otvaranju tri bandere, Kepi skočio pritisak

Dobrica Milosavljević – Kepa, pomoćnik predsednika opštine Petrovac Na Mlavi Duška Nedinića i član Udruženja Kraljevine Srbije, primljen je sinoć na Kliniku za neurologiju Opšte bolnice u Petrovcu na Mlavi zbog povišenog pritiska.

Dobrica Milosavljević – Kepa/Foto: Screenshot Facebook

– Gospodinu Milosavljeviću se, verovatno nakon subotnje proslave Nove godine lokalnih funkcionera u restoranu ”Bazen Olimpic” i jučerašnjeg krkanja roštilja na otvaranju tri bandere u Stamničkoj Reci, povisio pritisak (hipertenzija), pa je odlučio da se, ipak, prekontroliše. Uglavnom, sve je dobro i gospodin Milosavljević se oseća dobro – , izjavili su za “TPKNEWS” iz Opšte bolnice u Petrovcu na Mlavi.

Foto: Screenshot Facebook

Lekari Opšte bolnice u Petrovcu na Mlavi u narednim danima uradiće sve potrebne preglede, međutim, gospodin Milosavljević ubuduće će morati da se kontroliše kada je u pitanju žderanje pljeskavica i ćavapa na raznoraznim proslavama, jer, kako su mu lekari skrenuli pažnju: “Nije dobro da svaki put jede kao da mu je to poslednje krkanje”.

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker