USPEŠNO SE OPORAVLJA: Potresna ispovest oca iz Salakovca čije je dete palo sa terase sa prvog sprata

Dečak (3) koji je u utorak popodne pao sa terase, sa visine od tri metara, u selu Salakovac kod Malog Crnića, uspešno se oporavlja u požarevačkoj bolnici.

Mališan je u utorak oko 15:30 sati prevezen u bolnicu, nakon što je pao sa neograđenog balkona porodične kuće. Sa njim su sve vreme bili roditelji, a na mestu nesreće uviđaj su obavili policija i tužilac.

– Za sada nema elemenata krivičnog dela, a tužilac je dao nalog policiji da prikupi neophodna obaveštenja i obavi razgovor sa roditeljima, te da izveštaj proslede Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu – objašnjava naš izvor.

Kako naš izvor kaže, dečak je iz fine i uljudne porodice, a njegovi roditelji drže pekaru u selu, zbog čega ih skoro svi poznaju.

Dečakov otac je potvrdio da oni drže pekaru, kao i da se njegov sin oporavlja.

– Mi držimo pekaru u Salakovcu, a objekat ima dva sprata. Bio sam sa ženom na prvom spratu i radili smo kao i obično. Dete je bilo sa nama, a u jednom trenutku sin se iskrao i popeo na sprat. Mi nismo videli kad je izašao i otišao gore – priča dečakov otac i dodaje da ne zna kako je dečak tačno pao, jer taj trenutak nije video.

– Ta terasa na drugom spratu nije ograđena, pa sumnjam da se okliznuo. Supruga i ja smo bili u pekari i kroz prozor smo videli da pada. Sekunde su bile u pitanju. Prepali smo se i odmah istrčali napolje. On je ležao na podu, a ja sam ga odmah podigao, uzeo sam ga u naručje i odvezao u bolnicu – kaže naš sagovornik.

Otac kaže da su mu lekari rekli da neće biti većih i trajnih posledica po zdravlje njegovog sina nakon pada sa visine.

– Ovo je bio veliki stres za nas, samo želimo da se oporavi i bude dobro. Hvala Bogu, sutra izlazi iz bolnice i svi ćemo biti uz njega – završava otac dečaka.

(Tpknews.com/Kurir)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker