NOVINE U POŽAREVCU: “Parking servis” kreće u prinudnu naplatu duga vozilima sa stranim tablicama (VIDEO)

Od prvog marta sve vrste prinudnih naplata prelaze na sudske izvršitelje što će dodatno povećati troškove onih koji zaborave ili ne žele da plate parkiranje u zonama 1 i 2 u Požarevcu.

Od prvog marta su uvedene prinudne naplate za vozila sa inostranim registarskim tablicama, bez obzira da li je vozilo njihovo ili iznajmljeno i da li su građani Srbije ili ne, jer u letnjim mesecima kada ima veliki broj naših sugrađana koji dolaze iz inostranstva, grad se suočava sa pitanjem parkiranja vozila sa inostranim tablicama. Od prvog aprila biće u upotrebi višesatne parking karte po ceni od 150 dinara u drugoj zoni.

“Parking servis Požarevac” je 1. marta sklopio ugovor sa Euro Parking Collection iz Londona, firmom koja je specijalizovana za pružanje usluga administracije saobraćajnih prekršaja za vozila sa inostranim tablicama.

Cene parking karata neće biti uvećana ze cenu PDV-a, a sve informacije se mogu dobiti na telefon Parking servisa i na šalterima ovog preduzeća.

TPKNEWS/M.L

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker