NESREĆA NA RADNOM ZADATKU: Pala grana na novinarke u Požarevcu dok su snimale polazak SNS sendvičara na ekskurziju u Beograd

Danas u Gradskom parku u centru Požarevca dogodila se nezgoda, kada se velika grana drveta izlomila i obrušila na dve novinarke požarevačkog medija “Boom 93” dok su snimale polazak SNS sendvičara na Vučkovu organizovanu ekskurziju u Beograd.

Foto: Privatna arhiva

Ljudi su u punom parku začuli jak prasak, a onda su shvatili da se ogromna grana obrušila na klupu i povredila dve novinarke.

– Jedna se odmah izvukla, a drugu su morali da oslobađaju ispod krošnje. Hitna pomoć je stigla baš brzo, nepunih 4 minuta i odvezli su je. Nije mnogo povređena jer, srećom, nije je udarila najteža grana, inače teško da bi izvukla živu glavu. Strašno gde sve može čovek da strada – , ispričala je jedna Požarevljanka koja je posvedočila ovoj nesreći.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker