LJUDI, NEKO ĆE IZGINUTI! Gradištanac i Petrovčanin pijani, a Žagubičanin drogiran seo za volan!

Pune ruke posla imala je policija u Petrovcu na Mlavi i Velikom Gradištu, koja je privela mladića (25) zbog vožnje pod dejstvom kanabisa, ali i dvojicu vozača koji su vozili pod uticajem alkohola!

Foto: Z. I.

Policija u Petrovcu na Mlavi, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva, podneće protiv dvadesetpetogodišnjeg mladića iz okoline Žagubice krivičnu prijavu zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.

Policija je njega isključila iz saobraćaja dok je upravljao automobilom marke fiat, droga testom utvrđeno je da je vozio pod dejstvom kanabisa, a u njegovoj garderobi nađena je manja količina marihuane.

Vozač je zadržan u službenim prostorijama i protiv njega je podneta i odgovarajuća prekršajna prijava na osnovu Zakona iz bezbednosti saobraćaja.

Saobraćajna policija je takođe, u Petrovcu na Mlavi i Velikom Gradištu, zbog vožnje pod dejstvom alkohola, odredila meru zadržavanja i dvojici vozača (65) i (21) koji su automobilima marke opel vektra i opel astra upravljali sa 2,36 i 1,50 promila alkohola u organizmu.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker