ČELNICI KOSTOLCA ZAPRETILI: Ko nepropisno odlaže smeće, poprilično će biti opaljen po džepu!

Gradska opština Kostolac obaveštava građane da je proteklih dana ponovno izvršeno čišćenje deponije na putu ka selu Kostolcu.

Foto: kostolac.rs

Deponija je ograđena, uređena i očišćena, a biće i zaduženo obezbeđenje i portir kako bi se sprečilo da nesavesni građani odlažu otpad van ograđenog dela deponije, na ulazu u deponiju i kraj puta.

– U cilju zaštite našeg životnog okruženja apelujemo na sve građane da savesno odlažu otpad na za to predviđena mesta, kako bi naš grad i naša opština ostala uređena i čista. U interesu svih nas je da se ponašamo u skladu sa zakonom, a ovim putem i obaveštavamo da će oni koji budu odlagali otpad nepropisno van deponije, čime čine štetu svima nama i našem gradu, biti kažnjeni od strane nadležnih organa prekršajnim prijavama i kaznama – , poručuju čelnici Kostolca.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker