LEKARI APELUJU: Požarevačka bolnica u kovid sistemu a nema grejanje, bolesnici se smrzavaju!

Iako su takozvane „tople probe”, kada se toplifikaciona mreža puni toplom vodom, krenule 6. oktobra, veliki broj pacijenata u Opštoj bolnici u Požarevcu smrzava se u hladnim sobama.

Veliki broj pacijenata lekara, sestara i drugog osoblja u Opštoj bolnici u Požarevcu već nekoliko dana borave u hladnom, jer u bolnici još uvek ne radi centralno grejanje uprkos niskim temperaturama poslednjih dana.

– Bukvalno se smrzavamo. Prekrivači koje imamo nisu dovoljni da se pacijenti zagreju. Samo nam fali da se još više razbole zbog ovoga, naročito kovid pacijenti – kazao je za TPKNEWS jedan od lekara Opšte bolnice u Požarevcu.

Oni apeluju na toplifikaciju i Gradsku upravu Grada Požarevca da se ovaj problem što pre reši i da utvrde koja je logika da se umesto grejanja sa toplifikacije dogrejavaju prostorije i troši struja, i da odgovore šta je po sredi ovog problema.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker