Čelnici Velikog Gradišta obišli radove na rekonstrukciji Karađorđeve ulice

Predsednik opštine Dragan Milić i predsednik Skupštine opštine Vladimir Štrbac obišli su danas, sa saradnicima, radove na rekonstrukciji Karađorđeve ulice u Velikom Gradištu koji su započeti krajem marta.

Foto: Promo

Rekonstrukcija ove ulice planirana je u dužini od 450 metara, odnosno površini od 2.700 m2, sa okvirnim rokom trajanja radova od 60 dana.

Procenjena vrednost investicije je 230.197 evra bez pdv-a, a radovi se izvode u okviru Ugovora o javno-privatnom partnerstvu bez elemenata koncesije za finasiranje izgradnju i održavanje lokalne putne infrastrukture na teritoriji opštine Veliko Gradište.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker