Javna nabavka za izbor firme koja će sprovesti obuku za krojače

Gradska uprava Požarevca raspisala je javnu nabavku za izbor firme koja će sprovesti obuku za krojače, buduće radnike turske firme “Ringelsan”.

Budući pogon turske firme u Fabrici šećera

Vrednost obuke je 895.000 dinara bez PDV-a, koje donira nemačka organizacija GIZ. Organizator obuke, koju će pohađati lica sa završenom osnovnom školom, treba da poseduje najmanje 100 kvadrata poslovnog prostora, najmanje pet električnih šivaćih mašina i dva predavača.

Glavni kriterijum kojim će se rukvoditi gradska komisija koja će odlučivati o prispelim prijavama, biće najniža ponuđena cena. Prema stavkama navedenim u konkursu, obuka krojača trajaće tri meseca – od 1. marta do 31. maja, i obuhvatiće oko 50 polaznika.

M.V.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker