ZAPOČELI ŠTRAJK GLAĐU! Bivši inspektor, agent BIA i nekadašnji zemunac prave haos u pritvoru

Slađan Konstantinović, suspendovani inspektor SBPOK-a, Božidar Stolić i agent BIA Mlađan Klikovac, osumnjičeni da su pokušali da iznude restoran sa prenoćištem „Gornjak“, pored istoimenog manastira, stupili su prošlog ponedeljka u štrajk glađu, a od danas odbijaju i vodu.

Foto: Screenshot

Da podsetimo, oni se nalaze u pritvoru već dva meseca, a uhapšeni su nakon što su, kako se sumnja, odlazili kod vlasnika jednog restorana “Gornjak” i tražili od njega da im ustupi vlasništvo nad lokalom. Osumnjičenima je nedavno produžen pritvor.

Razlog stupanja u štrajk glađu je “to što su suočeni sa izbegavanjem istine i pravde”.

Slađan Konstantinović, da podsetimo, brat je nestalog pripadnika “zemunskog klana” Ninoslava Konstantinovića. Božidar Stolić bio je inspektor SBPOK-a, ali je suspendovan zbog sumnje da je sarađivao sa klanom Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, a agent BIA Mlađan Klikovac, pored toga što je bio šef obezbeđenja ministra zdravlja Zlatibora Lončara, on se i u spisima policije vodio kao saradnik Zemunskog klana.

(Tpknews.com/Kurir)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker