HAPŠENJE U DONJEM MILANOVCU: Beograđanin uhvaćen u švercu 15 migranata

Policijski službenici u Donjem Milanovcu, po nalogu nadležnog tužilaštva uhapsili su Đ.T. (1997) iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljen prelaz državne granice i krijumčarenje ljudi.

Policija je na parking prostoru u blizini pumpe u u Donjem Milanovcu, prilikom preglega kombi vozila, stranih registarskih oznaka, kojim je osumnjičeni upravljao pronašla 15 ilegalnih migranata iz Pakistana. Đ.T. je uz krivičnu prijavu sproveden nadležnom tužilaštvu, navodi se u saopštenju PU Bor.

TPKNEWS/Tanjug

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker