DANAS PROMENLJIVO: Ujutro hladno, tokom dana oblačno, uveče kiša

U Srbiji danas ujutru hladno, ponegde sa slabim prizemnim mrazom, a tokom dana malo do umereno oblačno, na severu, zapadu i jugozapadu mestimično s kišom ili lokalnim pljuskovima, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod Srbije.

Foto: Čitalac TPKNEWS-a

Vetar slab do umeren, u severnim i centralnim krajevima istočni i severoistočni, a na jugu i jugozapadu jugozapadni. Jutarnja temperatura od tri do osam stepeni, a najviša dnevna od 15 do 20.

U Braničevskom okrugu pre podne malo do umereno oblačno, posle podne oblačno, a uveče u pojedinim delovima grada s kratkotrajnom kišom. Vetar slab do umeren, istočni i severoistočni. Jutarnja temperatura oko osam, a najviša dnevna oko stepeni.

Narednih dana i dalje promenljivo oblačno, mestimicno s kišom ili lokalnim pljuskovima sa grmljevinom. Dnevna temperatura do petka malo ispod ili oko proseka, a zatim u porastu.

(Tpknews.com/Tanjug)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker