BRAVO ZA GRADIŠTE: Za samo dva dana prikupljeno skoro 10.000 dinara za Teodoru! (VIDEO)

“Omladinsko Udruženje Kisiljevo” je juče ispraznilo donatorske kutije za Teodoru Vranješević koje su bile postavljene na 4 lokacije u Velikom Gradištu.

Meštani opštine Veliko Gradište su donirali u:

Apoteka Selić – 4 520 dinara
Kasina kod Ajduka – 2690 dinara
Swisslion – 1 440 dinara
Frizerski salon Andrejić Petrašković Marina – 870 dinara
Ukupno – 9 520 dinara

Ovo je ogroman uspeh s’obzirom da su kutije bile postavljene samo 2 dana.

U saradnji sa Aleksandrom Šapićem našim velikim sportistom i fondacijom “Budi human”, “Omladinsko Udruženje Kisiljevo” nastaviće i dalje sa donatorskim akcijama i postaviće kutije na više lokacija kako bi pomogli onima kojima život zavisi od novca.

Takođe “Kulturno Umetnički Centar Veliko Gradište u subotu 13. maja 2017. godine, će održati humanitarnu predstavu za Teodoru ali će taj novac biti preusmeren na fondaciju “Budi human” za neko dete kome je preko potreban, takođe za Teodoru ide 350 000 evra i sve preko toga će biti u toj fondaciji preusmeren na ostalu decu a kako saznajemo od Teodorinog tate zahvaljujući svima vama baš, baš puno novca je uplaćeno.

Još jednom hvala svim ljudima dobre volje i “Omladinskom Udruženju Kisiljevo” na organizovanoj akciji.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker