7 MESECI KUĆNOG PRITVORA: Dejanu iz Kurjača socijalno oduzelo dete, on pretio policiji da će ih sve pobiti

Dejan Savić (28) iz Kurjača osuđen je u Osnovnom sudu u Velikom Gradištu na 7 meseci kućnog zatvora, bez elektronskog praćenja, zbog ugrožavanja sigurnosti. On je dužan da plati i 17.000 dinara sudskih troškova.

Osnovni sud u Velikom Gradištu/Foto: M.V.

Presuda je doneta na osnovu sporazuma o priznanju krivice i ona je pravosnažna. Savić se teretio da je 16. oktobra ove godine, oko 16 sati, mobilnim telefonom pokušao da nazove Policijsku stanicu u Velikom Gradištu, besan što je Centar za socijalni rad njegovo dete dodelio hraniteljskoj porodici.

Međutim, greškom je dobio Policijsku stanicu u Požarevcu, pa je počeo da vređa policiju i da im preti, rekavši na kraju da će da dođe i sve da ih pobije.

Ubrzo posle toga je uhapšen i određeno mu je zadržavanje od 48 sati, nakon čijeg isteka je predat osnovnom tužiocu na saslušanje.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker