BEZ OPŠTINARSKIH “SECIKESA” I “JAJARA”: Novi koordinator postavlja i nove poverenike u Požarevcu i Kostolcu

Novo povereništvo SNS u Požarevcu dobija doktor Dejan Savić iz Kurjača, a u Kostolcu inženjer Milan Đalović.

Roda i Grubetić/Foto: Screenshot/Facebook

Kako TPKNEWS ekskluzivno saznaje iz redova lokalnih naprednjaka, u redovima požarevačkog SNS tabora zavladala je panika i nezadovoljstvo.

Naime, danas, na sednici glavnog odbora SNS, doći će do velikih promena kako sa vrha, tako i po dubini, na lokalu, kako bi se što bolje pripremili unutarstranački izbori koji će se održati u julu mesecu. Glavni odbor je rešio da privremene požare među zavađenim frakcijama, ugasi postavljenjem do sada, ljudi koji nisu obavljali stranačke funkcije a iza sebe imaju izuzetne rezultate iz svojih profesija, radno iskustvo koje će primeniti u radu stranačkih odbora, kako bi se što pre zaveo red u odborima koji su raspadanju.

U Požarevcu, za poverenika GRO će biti imenovan Dr. Dejan Savić, proveren kadar, koji iza sebe ima ogromno organizaciono iskustvo u svim sferama društvenog i političkog života a najvažnije je da ima rezultate. Ne podleže grupi ljudi koji sa bave isključivo sopstvenim interesima, nije sujetan, visoko obrazovan, porodičan čovek. Od samog osnivanja je član SNS-a, istakao se u organizaciji svih izbora od 2013 godine. Ukratko, čovek bez kompleksa sa jasnim pravcima delovanja. Na osnovu pristiglih informacija od izvora bliskih Dr. Dejanu Saviću, Savić ima izuzetnu podršku i blisku saradnju sa budućim koordinatorom Brankom Malovićem od kada je postavljen za direktora u EPS Kragujevac i pokriva teritoriju Smedereva, koji se nada da će Dr. Dejan Savić uspeti da ujedini sve struje u Požarevcu, i smiriti zavađene strane još od 2015 godine.

Za kostolac je predodređen, Milan Đalović, mašinski inženjer sa velikim radnim iskustvom, pragmatičan čovek, sa manirima pravog domaćina i gospodina. Za ovog čoveka se ne vezuje niti ijedna afera bilo kakvog tipa, neokaljan, porodičan čovek, baš kakav je hitno potreban kostolačkom odboru SNS-a, obzirom da je trenutna vladajuća garnitura upropastila kostolački odbor naprednjaka, svojim bahatim, sujetnim i lopovskim ponašanjem tako da je revoltirala građane do krajnjih granica.

Poslednji u nizu incidenata, na slavi FK OPK Rudar Kostolac, Sv. Vasilije Ostroški, a prema rečima visokog fudbalskog funkcionera, koji se izjasnio da ne želi da orezuje slavski kolač zajedno sa Srđanom Radovanovićem Rodom i potpredsednikom opštine Darkom Grubetićem, niti želi da se fotografiše sa njima, da se ne bi blamirao pred saradnicima i porodicom, stavljajući sebe u isti koš sa njima.

Naime, prema njegovim rečima, pre početka slavskog obreda i dolaska sveštenika, Roda i Grubetić su ukrali rakiju, hranu i escajg u vlasništvu kluba, odneli u svoje automobile, a zatim prešli u prostorije FK na dalju ceremoniju. Po rečima ovog visokog fudbalskog funkcionera, ova situacija, nikad do sada viđena je primorala čoveka da izbegne bilo kakav fizički i konverzacijski kontakt sa ovim, kako ističe, “Secikesama” i “Jajarama” opštinarskim.

(Tpknews.com/M.M.)

6 Komentari

  1. Savić ima dobru koruptivnu saradnju sa kriminalcima iz SNS u Braničevskom regionu. Štiti “mafiju” koja duguje enormne sume novca EPS-u Poznat je i po tome što im otpisuje dugove dok građanima šalje javne izvršitelje. Internetom kruže dokumenta u kojima može da se vidi koliko je Savić “pošten”. Njegovim postavljenjem na toj funkciji se neće ništa promeniti već će se nastaviti propadanje SNS-a na opštu radost građana. Njega su stvorili Zelja, Jokić, Petrović…. Biće još gore nego što je sada

  2. Srpskoj naprednoj stranci se bliži kraj vladavine. Svako njihovo novo prepakivanje neće uticati na svest građana koji su jako ogorčeni na Vučića zato što je dopustio da istočnom Srbijom vladaju kriminalci poput Zelje, Veselinovića, Petrovića, Perišića, Jokića Mijovića, Pavlovića i drugih koji su ogrezli u kriminal

  3. Kakvo ujedinjenje sa strujom kriminalca. Vučić nije uradio ništa za opštine u našem okrugu i zbog toga zaslužuje debakl i odlazak na doživotnu robiju zajedno sa svojim bratom i ostalima zbog konstantnog maltretiranja građana Srbije

  4. Podrška za promene, ali da li stvarno mislite da su ova dvojica bolja od predhodnih. Đalović je baš porodičan čovek, non stop je sa švalerkom i ceo Kostolac za to zna i vidi. Realno treba ih oduvati na izborima i naravno sve ih postaviti tamo gde im je i mesto.

  5. Savić je dobio stan od Krleta mafijaša, 100% tačno. Isto g….. ko i svi naprednjaci. U elektromoravi se napunio para na uvodjenju nekog sistema kvaliteta ISO.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker