UHAPŠENA KUČEVLJANKA (22) DILER DROGE: Prodavala drogu deci u blizni osnovne škole

U akciji pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova iz Kučeva, uhapsili su dvadesetdvogodišnjakinju zbog prodaje droge na teritoriji Kučeva kao i u blizni jedne osnovne škole.

Foto: Ilustracija Shutterstock

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, podneli su krivičnu prijavu protiv dvadesetdvogodišnjakinje, osumnjičene da je držala drogu radi prodaje na teritoriji Kučeva kao i u blizni jedne osnovne škole.

Prilikom pretresa stana i drugih prostorija u okolini Kučeva, vlasništvo brata osumnjičene koji je na privremenom radu u inostranstvu, pronađenoje 3,490 grama marihuane, za koju se sumnja da je njena.

Protiv osumnjičene je podneta krivična prijava, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.

M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker