BRANI SE ĆUTANJEM: Saslušan Ljubiša Pavlović iz Kučeva!

Ljubiša Pavlović (55) iz Kučeva, koji je uhapšen zbog sumnje da je u utorak u pošti pokušao da ubije nožem bivšu partnerku Sanju Ž. (38), na saslušanju u Višem javnom tužilaštvu u Požarevcu branio se ćutanjem.

Ljubiša Pavlović/Foto: Facebook

Pavlović je na saslušanju bio u prisustvu branioca koji mu je dodeljen po službenoj dužnosti, a iskoristio je svoje legitimno pravo da ne progovara. Za pokušaj ubistva suočiće se s kaznom od pet do 15 godina robije.

– Narednih dana biće saslušana Sanela i ostali svedoci: radnik pošte, veterinar i policajac koji je savladao Pavlovića i sprečio ubistvo. S mesta incidenta uzeti su i snimci s nadzornih kamera, kao i nož kojim je počinjen napad – kaže naš izvor.

Krvava drama, podsetimo, dogodila se u jutarnjim satima, i to naočigled radnika pošte i brojnih građana. Sanela je došla da plati račune, a za njom je, pijan, uleteo i Pavlović. On je nosio kuhinjski nož, kojim je nekoliko puta ubo Sanelu u vrat i grudi, a sečivo joj je okrznulo i levo oko, na koje, prema proceni lekara, više neće videti.

(Tpknews.com/Kurir.rs)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker