VUČIĆ PORUČIO GRČIĆU: Od Nove godine, Mićo, vraćaš se da pečeš prasiće (VIDEO)

Predsednik Aleksandar Vučić zamerio je danas v.d. direktoru EPS-a Miloradu Grčiću što ga nije obavestio o manjem požaru u TENT B1, dodajući da bi Grčić do Nove godine trebalo da stabilizuje sistem, a onda “nešto drugo da radi”.

Milorad Grčić i Aleksandar Vučić Foto: Tanjug

To, “nešto drugo da radi”, u kontekstu, Vučić je verovatno mislio na Grčićev kafić i pečenjaru “Fantazija” u Obrenovcu.

Iako je predsednik Vučić prethodnih dana rekao da “možemo da računamo” da je vršilac dužnosti direktora Elektroprivrede Srbije Milorad Grčić već podneo ostavku, i da on više neće biti direktor EPS-a, danas mu je ipak bio u pratnji tokom posete Seništu.

U jednom trenutku, tokom govora za medije, Vučić je “prozvao” direktora EPS-a, obrativši mu se rečima:

„Grčiću, što mi nisi javio da si imao manji požar na B1?“, upitao je Vučić.

Kada mu je Grčić odgovorio da je to brzo rešeno, Vučić je rekao da je za to trebalo on da mu javi, a ne da čuje od BIA.

„Da me ne opterećuješ… Ja mislim da do Nove godine ti to stabilizuješ, a onda, Mićo, nešto drugo da radiš“, rekao mu je Vučić.

PROČITAJ I

2 Komentari

  1. To je taj SNS kadar.Mica se vraca na svoje radno mesto.Ne brini Mico imaces puno posla za BOZIC I ZA NOVU GODINU.I za pecenje prasetine ne treba kalorican ugalj,moze i onaj sa glinom i snegom.

  2. Prava istina je ta što se diktator uplašio da rudari ne krenu za Beograd,zaposleni na kopu su tražili pre par meseci da Grčić bude smenjen jer je uveo unutrašnju kontrolu u termoelektrani tj tajnu policiju koja kontroliše svakog zaposlenog,to je pravi razlog a ne taj što je g.direktor nesposoban,uostalom svi direktori u javnim preduzećima su isti kao i Grčić.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker