NEĆE DA BUDE ZAMORČE: Vučić poručio da će primiti vakcinu tek kad se bude vakcinisalo stotine hiljada ljudi! (VIDEO)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas tokom posete desetočlanoj porodici Đurić iz Laćarka odgovorio na optužbe delova opozicije kako je tobože on krao vakcine.

Foto: Tanjug

– Eto, kao da sam znao kakvo je to zlo oko nas. Šta sve mogu da pomisle i izmisle. Zato nisam primio vakcinu među prvima. Ne zato što ne verujem u vakcine. Naprotiv, verujem u sve vakcine. Nego, eto, optužili mene da sam krao vakcine, a otac mi leži u bolnici, šta reći na to?! – upitao je Vučić.

On je dodao da se nada da će njegov otac biti bolje i da će imati antitela kad ozdravi.

– Majka ima blaže simptome, a ja ću se vakcinisati kad se bude vakcinisalo stotine hiljada ljudi – rekao je Vučić, i dodao da čak 98 odsto ljudi želi da primi vakcinu i da su vakcine spasile čovečanstvo.

(Tpknews.com/Novosti)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker