UNUK MI JE JAVIO DA JE DALIBOR POGINUO: Neutešni otac posle velike tragedije u selu Bare kod Požarevca

U tragičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć oko 23:10 časova, poginuo jr Dalibor M. (46) kada je sleteo s puta svojim kolima “zastava 101”. Nesrećni događaj je ostavio porodicu i komšije u šoku dok pokušavaju da saznaju šta se tačno dogodilo.

Screenshot Ilustracija

– Ne znam šta da kažem. Video sam ga kada je krenuo da kupi gorivo. Ništa nije naslućivalo da će se dogoditi tragedija. Bio je vredan, radio je, bavio se poljoprivredom. Ima sina, suprugu. Njegovo telo ćemo moći u ponedeljak da preuzmemo, verovatno će tada i biti sahrana – kaže neutešni otac.

Sin nastradalog Dalibora objavio je crnu fotografiju, a ispod nje, nizali su se komentari saučešća porodici.

Okolnosti pod kojima se dogodila nesreća se utvrđuju.

Nakon završenog uviđaja telo nastradalog je po nalogu tužioca upućeno na obdukciju, a naložena je i toksikološka analiza kako bi se utrvdilo da li je eventulano bio pijan.

(Tpknews.com/I.M.S.)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker