ZBOG MEŠANJA KOVID VAKCINA? Iznenada preminuo Goran Nenadović, načelnik Zabele

Goran Nenadović (43), načelnik Posebnog odeljenja Kazneno-popravnog zavoda Požarevac (Zabela), iznenada je preminuo, saopštila je Uprava za izvršenje krivičnih sankcija.

Foto: UIKS/Privatna arhiva

Kako nezvanično saznaje TPKNEWS, jer zvaničnih informacija nema, Nenadovića je iznenada izdalo srce u nedelju iako dotad nikakvih problema sa zdravljem nije imao. Postoji osnovana sumnja da je preminuo zbog „mešanja kovid vakcina“. Nenadović je prvu i drugu dozu kovid vakcine primio kinesku Sinofarm, a tokom prošle nedelje primio je treću buster dozu Fajzerovu vakcinu.

Kako navode iz UIKS, Nenadović je tu funkciju obavljao od trenutka kad je Posebno odeljenje otvoreno 2010. godine.

– Izgubili smo kolegu koga smo svi voleli i jednog od najvećih profesionalaca koji se nije štedeo u svom poslu sa mnogobrojnim rizicima koje je on nosio. Nenadović je bio, iznad svega, prijatelj na koga smo svi mogli da računamo u svakoj situaciji i zato ne postoje reči kojima bismo mogli da opišemo prazninu koju je ostavio iza sebe. Šta god da kažemo kako bismo ga opisali, malo je kad su u pitanju njegovi ljudski kvaliteti – navode iz UIKS.

Dodaje se da je u svojoj dugogodišnjoj karijeri učestvovao je u brojnim domaćim i međunarodnim projektima vezanim za izvršenje kazne zatvora u evropskim i svetskim okvirima, a svoje znanje je nesebično delio sa kolegama u zemlji, regionu i inostranstvu.

– Trudio se da najbolje primere iz svetske prakse primeni prilikom pisanja brojnih zakonskih i podzakonskih akata u Srbiji i u tome će biti nezamenjiv profesionalac od koga su svi njegovi saradnici mogli najviše standarde da nauče i primene u svom radu. Voleo je svoju porodicu, sistem u kome je radio i fudbal i streljaštvo kojima je bio podjednako predan – saopštio je UIKS.

Uprava za izvršenje krivičnih sankcija i kolektiv KPZ Požarevac (Zabela) upućuju najdublje i iskreno saučešće porodici Nenadović.

PROČITAJ I

4 Komentari

  1. Ovo ,,miriše,, na delo istih što skupljaju potpise u k. m. u bg, ili ne brišu mural, ili gostuju na radikalskim tv p i h, gle čuda gladni se ponovo lobira i ,….čeka nas zlo.

  2. U Kučevu je čovek posle treće doze vakcine u veoma teškom stanju završio u Požerevačkoj bolnici. Mislim da je i on primio treću dozu različitu od predhodne dve. Hvala Bogu sada mu je bolje.

  3. Saučešće porodici,. Policija nije normalna, preneli ste vest koju ste dobili od njegovih kolega. Sta je tu strasno i koju paniku pominju. Niko se nije uspanicio od naroda , cak vas i podrzavamo u borbi za demokratiju i istinu.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker