UHAPŠEN TOKOM NUŽDE U TOALETU: Srbin pretukao starca u Austriji i ukrao mu donacije za pomoć ljudima u nevolji! (FOTO)

Srpski državljanin (21) uhapšen je u Salcburgu, u Austriji, zbog sumnje da je pretukao Maksa Lugera (73) i ukrao mu 2.000 evra koje je prikupio u okviru projekta “Fer šer” – humanitarne akcije za pomoć ljudima u nevolji.

Screenshot

Maks Luger je devet godina držao kontejner za donacije. Njega je 15. decembra brutalno pretukao mladić iz Srbije, a potom mu ukrao novčanik s novcem i pobegao. Nakon napada, Luger je izjavio da više ne drži kontejner s donacijama.

Osumnjičeni je uhapšen juče oko 13 časova u toaletu jedne javne zgrade. On je delimično priznao krivično delo.

Luger je za tamošnje medije rekao da ga je pretukao isti muškarac koji ga je napao pre dve nedelje.

– Udario sam ga pesnicom u gornju vilicu i nadao sam se da će pasti nazad, da mogu da zaključam kontejner i pozovem policiju. Ali, nažalost, to se nije dogodilo, već me je on oborio i udario nekoliko puta u lice, dok nisam prokrvario. Onda mi je izvadio novac iz džepa – rekao je Luger.

(Tpknews.com/Mediji)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker