Sutra zasedaju gradištanski odbornici

Predsednik Skupštine opštine Veliko Gradište, Branislavka Šulović sazvala je 13. sednicu opštinskog parlamenta za petak, deseti novembar.

Na dnevnom redu između ostalog, naći će se predlog Izveštaja o ostvarenju budžeta za period januar – septembar 2017. godine, kao i odluka o usvajanju Plana detaljne regulacije centralne zone naselja Veliko Gradište, zatim predlog o naknadi za zaštitu i unapređenje životne sredine opštine i utvrđivanju doprinosa za uređivanje građevinskog zemljišta.

Odbornici će razmatrati i predlog programa postavljanja manjih montažnih objekata privremenog karaktera za period od 2017. do 2022.godine, kao odluke o javnoj svojini opštine Veliko Gradište, lokalnim komunalnim taksama i o utvrđivanju prosečnih cena kvadratnog metra nepokretnosti za utvrđivanje poreza na imovinu za 2018. godinu.

TPKNEWS/SOVG

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker