U Velikom Gradištu svečana promocija “Dunavskog almanaha“

U petak, 31. marta, u Velikom Gradištu biće održana promocija “Dunavskog almanaha“, u velikoj sali Skupštine opštine, sa početkom u 18 časova.

“Dunavski almanah“ je nastao kao rezultat projekta „Edukacija zaposlenih u turističkoj privredi i formiranje međunarodnog medija centra za turističku saradnju“ koji je sprovelo Ekološko društvo „Pinkum VG“ Veliko Gradište, uz podršku Ministarstva trgovine, turizma i telekomunikacija Republike Srbije i opštine Veliko Gradište.

Almanah će predstaviti mr Ljubimka Blažević, predsednica Ekološkog društva “Pinkum VG“, i mr Dragan Drndarević.

Projekat je za cilj imao edukaciju zaposlenih u različitim sferama turističke ponude, bolje, efikasnije i celishodnije oglašavanje i promociju turističkih vrednosti ovog i drugih prostora u Srbiji i regionu što bi dovelo do bolje i brže obaveštenosti potencijalnih turista i njihove masovnije posećenosti ove i drugih destinacija kao i iniciranja formiranja Medija centra za turističku saradnju i promociju turističke ponude na Dunavu.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker