GODIŠNJI REMONT: U petak i nedelju skoro ceo Požarevac i okolna naselja bez struje

U petak 16. i nedelju 18. oktobra 2020. godine, u vremenu od 8:00 do 15:00 časova, zbog redovnog godišnjeg remonta, bez električne energije ostaće sledeći potrošači:

Petak 16. oktobar 2020.

– Zbog redovnog godišnjeg remonta TS 35/10 Požarevac 1 ”Sever” i pripadajućih dalekovda, kao i elektroenergetskih postrojenja od 08:00 do 15:00 časova bez električne energije biće zapadni – severozapadni – severni deo Požarevca, odnosno sledeća naselja i ulice:

Zabela, Dubravica, Batovac, Živica, Brežane, Ćirikovac, potrošači na Brežanskom i Zabelskom putu sa svim bočnim ulicama, kao i sledeće ulice u Požarevcu: Ratarska sa svim bočnim ulicama, Borska, deo Moravske od početka do skretanja za hipodrom, Petrovačka, Cerska, Veljka Vlahovića, Nušićeva, Triše Kaclerovića, Dunavska, Vojske Jugoslavije (od kasarne prema Ćirikovcu sa svim bočnim ulicama), Stiška, Rade Slobode, drugi deo Uzun Mirkove, naselja Neimar i Sopot, Zmaj Jovina sa svim bočnim ulicama, Bate Bulića, zgrade solidarnosti u Ratarskoj, deo Nemanjine bliži osnovnoj školi Vuk Kardžić, II deo Kosančićeve, Isidore Sekulić, Vlajka Pavlovića, Rudarska, Ohridska,Skadarska, Prištinska, Partizanska (od ulice Lole Ribara prema groblju), deo oko pijace Pionirski trg, ulica Vuka Kardžića, Draže Markovića (II deo), deo Bratstva jedinstva (od Kostolačke do broja 86)

Nedelja 18. oktobar 2020.
Zbog redovnog godišnjeg remonta TS 35/10 Požarevac 3 ”Centar” i pripadajućih dalekovda, kao i elektroenergetskih postrojenja od 08:00 do 15:00 časova bez električne energije biće centar Požarevca i severoistočni i istočni deo, odnosno seledeća naselja i ulice:

– Jovana Šerbanovića, Stari korzo, Trg oslobođenja, Trg Stevana Maksimovića,Sinđelićeva, Drinska, Moše Pijade Takovska, Užička, Bojane Prvulović, Kolubarska, Izvorska, Jugovićeva, Knićaninova, Bože Dimitrijevića, Bulevar, Ljubovijska, Svetislava Uroševića, Miloša Obilića, Majakovska, Koste Stamenkovića sa okolnim ulicama, Braničevska, Braničevski skver, Tržni centri Barili, Reč naroda i Novi dom, Veljka Dugoševića, Kneza Lazara, Lenjinova, Svetosavska, Dimitrija Tucovića, Grgura Vujovića, Dositejeva, Milenića Rusa, I deo Kosančićeve, Draže Markovića – prvi deo, Vojvode Stepe, Tršćanska, Visoka, Homoljska, Hajduk Veljkova, Porečka, Vojvode Putnika, Vojvode Mišića, Vinogradska, Visoka, Roze Luksemburg, Miroslava Jovanovića, S.P. Krcuna, Vаse Čarapića, Boškova, Jugovićeva, Stanoja Glavaša, Ilije Birčanina, Vojske Jugoslavije – od početka do kasarne, Krajinska, Senjanin Ive, Uzun Mirkova, Milovana Glišića, Bratstva i jedinstva (početak do Kostolačke i deo od bolnice do kraja), Jadranska, Žikice Jovanovića Španca, Nemanje Tomića, Radmile Trifunović, Ivana Gorana Kovačića, Ilije Petrovića, Filipa Višnjića, Slobodarska, naselje Đura Jakšić, Palata Morava, deo od semafora u centru do ”vojnika” i do ulice Vardarska, Varoško brdo i Tulba, deo PPO do ”Ljubičice”.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker