LEGENDA BRANIČEVSKOG FUDBALSKOG SAVEZA: Izvršio samoubistvo jer mu zelenaši zaplenili kuću

Dejan Tošić (55) iz Žagubice, izvršio je u subotu 01. februara, samoubistvo vešanjem, tako što se obesio u porodičnoj kući u Suvom Dolu.

Njegovo telo u subotu oko 14:00 sati, pronašli su ukućani i o tome odmah obavestili policiju. Pored njega nađeno je oproštajno pismo. U pismu je kao glavni razlog naveo da se odlučio na samubistvo jer nije mogao više da izdrži pritisak zelenaša, koji su ga proganjali.

Kako nezvanično saznajemo, zelenaši koji su Dejana proganjali zbog navodnog velikog duga, u subotu ujutru došli su sa izvršiteljem i zaplenili mu kuću.

Dejan Tošić (55) iz Žagubice, ostavio je za sobom neizbrisiv trag u fudbalskim vodama Braničevskog okruga. Ostaće zapamćen po najdužem stažu u vršenju delegatske funkcije na zonskom stepenu takmičenja i po mnogim funkcijama koje je obavljao u različitim organima Braničevskog fudbalskog saveza. Dejana su mnogo voleli i uvažavali svi, kolege, delegati, sudije i klubovi.

Na uviđaju je bilo očigledno da se radi o samoubistvu, pa nije naložena obdukcija, već je telo odmah predato porodici.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker